Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Venetic.eu [Medium][Dedyk]


Gość VeneticMT2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest to oficjalna prezentacja serwera Venetic.EU

Start serwera 21-12-2013 18:00

 

##############################################################################################

##Odrodzenie starozytnego Venetic.EU powstalo niczym feniks z popiolow... Nieskazitelny, czysty.

##W nowym obliczu ,ktore wlasnie dzis prezentujemy w tej prezentacji. Innowacyjny system rozgrywki

##pozwala zawitac na serwerze na dlugie chwile. Dolozymy wszelkich staran aby zatrzymac graczy na serwerze,

##a wasze pomysly beda rozwazane i w miare mozliwosci wprowadzane do gry. Nie patrzymy co przyniesie nam IS

##Czesto organizujemy EVENTY za wartosciowe nagrody. Zapraszamy wszystkich

##graczy ktorza chca sie sprawdzc w

##rozgrywce. Uwaga na pierwszym konkursie OXX skrzynia peta jako nagroda.

##

## Oficjalny Start 21-12-2013 Godzina 18:00 !

## Rejestracja oraz klient w poniedzialek !

##

##Pozdrawiamy , zaloga

##Venetic.EU

##Presentation created by Venetic.EU®

################################################################################################

 

 

 

 

parametryserwera.png

 

parametryzrobiony.png

 

informacjepodstawowe.png

 

rejestracjalink.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.venetic.eu/rejestracja.php
stronaglownalink.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.venetic.eu/index.php
itemshoplink.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.venetic.eu/shop.php
clientlink.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.venetic.eu/download.php
ledn.png

 

 

ratyserwera.png

 

dropraty.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

400%
expraty.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

400%
yangraty.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

400%
krolestwo.png

 

chunjo.jpgjinho.jpg

 

 

 

nastart.png

 

nastartekzrobiony.png

 

handlarzeserwerowi.png

 

 

handlarzezrobiony.png

 

magazyniersklep.png

 

 

 

itemkiiulepszacze.png

 

 

11971.pngstrzalkaniebieska.png42109.pngstrzalkaniebieska.png12019.pngstrzalkaniebieska.png43039.pngstrzalkaniebieska.png42099.pngstrzalkaniebieska.png49010.png

 

11972.pngstrzalkaniebieska.png44109.pngstrzalkaniebieska.png12029.pngstrzalkaniebieska.png43019.pngstrzalkaniebieska.png44099.pngstrzalkaniebieska.png49020.png

 

11973.pngstrzalkaniebieska.png46109.pngstrzalkaniebieska.png12039.pngstrzalkaniebieska.png43009.pngstrzalkaniebieska.png46099.pngstrzalkaniebieska.png49030.png

 

11974.pngstrzalkaniebieska.png48109.pngstrzalkaniebieska.png12049.pngstrzalkaniebieska.png43029.pngstrzalkaniebieska.png48099.pngstrzalkaniebieska.png49040.png

 

tarcza1.pngstrzalkaniebieska.pngtarcza5.pngstrzalkaniebieska.pngtarcza6.pngstrzalkaniebieska.pngtarcza7.png

 

tarcza2.pngstrzalkaniebieska.pngtarcza5.pngstrzalkaniebieska.pngtarcza6.pngstrzalkaniebieska.pngtarcza7.png

 

tarcza3.pngstrzalkaniebieska.pngtarcza5.pngstrzalkaniebieska.pngtarcza6.pngstrzalkaniebieska.pngtarcza7.png

 

tarcza4.pngstrzalkaniebieska.pngtarcza5.pngstrzalkaniebieska.pngtarcza6.pngstrzalkaniebieska.pngtarcza7.png

 

1.pngstrzalkaniebieska.png2.pngstrzalkaniebieska.png3.pngstrzalkaniebieska.png4.png

 

1.pngstrzalkaniebieska.png2.pngstrzalkaniebieska.png3.pngstrzalkaniebieska.png4.png

 

1.pngstrzalkaniebieska.png2.pngstrzalkaniebieska.png3.pngstrzalkaniebieska.png4.png

 

1.pngstrzalkaniebieska.png2.pngstrzalkaniebieska.png3.pngstrzalkaniebieska.png4.png

 

1.pngstrzalkaniebieska.png2.pngstrzalkaniebieska.png3.pngstrzalkaniebieska.png4.png

 

1.pngstrzalkaniebieska.png2.pngstrzalkaniebieska.png3.pngstrzalkaniebieska.png4.png

 

1.pngstrzalkaniebieska.png2.pngstrzalkaniebieska.png3.pngstrzalkaniebieska.png4.png

 

1.pngstrzalkaniebieska.png2.pngstrzalkaniebieska.png3.pngstrzalkaniebieska.png4.pngstrzalkaniebieska.png5.png

 

 

1.pngstrzalkaniebieska.png2.pngstrzalkaniebieska.png3.pngstrzalkaniebieska.png4.pngstrzalkaniebieska.png5.pngstrzalkaniebieska.png6.pngstrzalkaniebieska.png7.pngstrzalkaniebieska.png8.pngstrzalkaniebieska.png9.pngstrzalkaniebieska.png10.pngstrzalkaniebieska.png11.png

 

 

1.pngstrzalkaniebieska.png2.pngstrzalkaniebieska.png3.pngstrzalkaniebieska.png4.pngstrzalkaniebieska.png5.pngstrzalkaniebieska.png6.pngstrzalkaniebieska.png7.pngstrzalkaniebieska.png8.pngstrzalkaniebieska.png9.pngstrzalkaniebieska.png10.pngstrzalkaniebieska.png11.png

 

 

1.pngstrzalkaniebieska.png2.pngstrzalkaniebieska.png3.pngstrzalkaniebieska.png4.pngstrzalkaniebieska.png5.pngstrzalkaniebieska.png6.pngstrzalkaniebieska.png7.pngstrzalkaniebieska.png8.pngstrzalkaniebieska.png9.pngstrzalkaniebieska.png10.pngstrzalkaniebieska.png11.png

 

 

1.pngstrzalkaniebieska.png2.pngstrzalkaniebieska.png3.pngstrzalkaniebieska.png4.pngstrzalkaniebieska.png5.pngstrzalkaniebieska.png6.pngstrzalkaniebieska.png7.pngstrzalkaniebieska.png8.pngstrzalkaniebieska.png9.pngstrzalkaniebieska.png10.pngstrzalkaniebieska.png11.png

 

1.pngstrzalkaniebieska.png2.pngstrzalkaniebieska.png3.pngstrzalkaniebieska.png4.pngstrzalkaniebieska.png5.pngstrzalkaniebieska.png6.pngstrzalkaniebieska.png7.pngstrzalkaniebieska.png8.pngstrzalkaniebieska.png9.pngstrzalkaniebieska.png10.pngstrzalkaniebieska.png11.png

 

 

1.pngstrzalkaniebieska.png2.pngstrzalkaniebieska.png3.pngstrzalkaniebieska.png4.pngstrzalkaniebieska.png5.pngstrzalkaniebieska.png6.pngstrzalkaniebieska.png7.pngstrzalkaniebieska.png8.pngstrzalkaniebieska.png9.pngstrzalkaniebieska.png10.pngstrzalkaniebieska.png11.png

 

 

1.pngstrzalkaniebieska.png2.pngstrzalkaniebieska.png3.pngstrzalkaniebieska.png4.pngstrzalkaniebieska.png5.pngstrzalkaniebieska.png6.pngstrzalkaniebieska.png7.pngstrzalkaniebieska.png8.png

 

Bron Wykonywana Z 75:

 

1.pngstrzalkaniebieska.png1a.png2.pngstrzalkaniebieska.png2a.png

 

3.pngstrzalkaniebieska.png3a.png4.pngstrzalkaniebieska.png4a.png

 

5.pngstrzalkaniebieska.png5a.png6.pngstrzalkaniebieska.png6a.png

 

Bron Specjalna Dostepna U NPC:

 

1.pngstrzalkaniebieska.png2.pngstrzalkaniebieska.png3.pngstrzalkaniebieska.png4.pngstrzalkaniebieska.png5.pngstrzalkaniebieska.png6.png

 

Ulepszacz:

 

29002.pngstrzalkaniebieska.png29003.pngstrzalkaniebieska.png29004.pngstrzalkaniebieska.png29005.pngstrzalkaniebieska.pngszmaragd.pngstrzalkaniebieska.pngluska.png

 

Wejsciowki dungeon:

 

fioletowaperla.pngstrzalkaniebieska.pngzlotaperla.pngstrzalkaniebieska.pngzielonaperla.pngstrzalkaniebieska.pngjadwjazd.pngstrzalkaniebieska.pngkluczwjazd.pngstrzalkaniebieska.pngzasuszonawjazd.pngstrzalkaniebieska.pngsmokwjazd.png

 

 

 

bonusyserwerowe.png

 

 

bon15.png

 

bon67.png

 

 

zrzutekranu.png

mapki1.png

 

 

dungeon.png

 

mapki2.png

 

armagedonminimapa.pngzatokaminimapa.pngkretadolinaminimapa.pngwyspasmokaminimapa.png

 

Na Serwerze Znajdziemy 10 Rodzaji Nowych Bossow + Nowe Sety Moobow

 

bossy1.pngbossy2.png

 

Metiny + Przykladowy Drop Z Metinow

 

metki1.pngmetki2.png

 

drop.pngdrop2.png

 

Na Serwerze Znajdziemy Rowniez Nowe Szkatulki Ktore Dropia Z Bossow + 100

 

szkatkizrobione.png

 

Na Serwerze Zostaly Dodane Innowacyjne Panele Kryjace Sie Pod Przyciskiem "X" "F5"

 

panelesok.png

 

systemoks.png

 

systemprestizu.png

 

systemosiagow.png

 

cracking.png

 

Dodatkowym Atutem Serwera Sa KD Specjalne Ktore Opisze Je Nizej

 

kamienok.png

 

Na Serwerze Znajduje Sie System Kostiumow

 

kostiumyok.png

 

System Energi

 

systemenergi.png

 

Dodatkowo Na Serwerze Znajdziemy Taki Dodatek Ktory Pokazuje PZ Przeciwnika Po Walce PvP

 

punktyzycia.png

 

Nie Moglismy Zapomniec O Biletach Ktore Rowniez U Nas Spotkacie

 

bilet1.pngbilet2.pngbilet3.pngbilet4.png

 

bilet5.png

 

System Nabijania EXP W Butelke

 

butelka1.pngbutelka2.pngbutelka3.pngbutelka4.png

 

Nowe Ikonki Skilli

 

skillok.png

 

Pierscienie Ktore Tu Zaprezentuje Rowniez Spotkamy W Swiecie Venetic.eu

 

 

itemkasy.png

 

Troszke dodatkowych efektow ktore dodatkowo umilaja exp + unikalny feniks

 

efekt1.pngefekt2.pngefekt3.pngefekt4.png

 

systempetki.png

 

 

fryzurkiipieczecie.png

fryzura.png

 

fryz1.pngfryz2.pngfryz3.png

 

 

 

bengaleok.png

 

 

cesarz.pngstrzalkaczerw.pngcesarzopis.png

 

mistrz.pngstrzalkaczerw.pngmistrzopis.png

 

duch.pngstrzalkaczerw.pngduchopis.png

 

straznikcatacumb.pngstrzalkaczerw.pngstraznikcatacumbopis.png

 

marmurowywojownik.pngstrzalkaczerw.pngmarmurowywojownikopis.png

 

fryzjer.pngstrzalkaczerw.pngfryzjeropis.png

 

 

pozostaleinformacje.png

 

maxpoziom.png

 

 

 

 

 

 

 

242
maxstat.png

 

 

 

 

 

 

 

125
typserwa.png

 

 

 

 

 

 

 

Medium & Easy
6skil.png

 

 

 

 

 

 

 

Tak
mediavenetic.png

 

 

yt.png

 

 

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=94vGzIf9Dec
teamsp.png

 

 

 

 

 

 

 

VeneticMT2.teamspeak.pl Haslo: Brak Slotów: 180
facebook.png

 

 

 

 

 

 

 

https://www.facebook.com/venetic.eu
informacjakoncowa.png

 

administracjaok.png

 

papirusvenetic.png

 

Sygnatura Serwerowa:

 

sygnatura1.png

 

sygnatura2.png

 

sygnatura3.png

 

sygnatura4.png

 

sygnatura5.png

 

Weryfikacja Dla Moderatora:

 

 

 

 

weryfikacja00.png

 

&&&

 

weryfikacja01.png

 

 

 

 

koniecprezentacji.png

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer miód malinka... Zachęcam gorąco do wejścia do gry. Ja wejde napewno:)

Opublikowano

Dla czego trzeba w PT wchodzić do wieży metinów a nie można samemu ? Zawsze mnie to irytuje że "musze szukać " chętnych lub odpowiednich lvl-i , czy jest mapa metinów gdzie nie trzeba PT ?

Opublikowano

Dla czego trzeba w PT wchodzić do wieży metinów a nie można samemu ? Zawsze mnie to irytuje że "musze szukać " chętnych lub odpowiednich lvl-i , czy jest mapa metinów gdzie nie trzeba PT ?

Powiem ci ze 2 osoby jedynie sa potrzebne do wiezy. Zobaczymy jak to pojdzie, jak nie bedzie opar to damy na jedna osobe. Na ostatnim pietrze tam sie przydaje jednak osoba do bicia ostatnich najlepszych metkow poniewaz wyskakuja 4 sztuki i na ubicie jednego minuta czy jakos tak.

Opublikowano

Naprawdę pro serwer zapraszam wszystkich start 18:00 DZIŚ !

 

__________________▄▄▄▄▄
______________________▄....░..
_____________________▐░░░░░░░.
____________________▐░░░░░░░░▐
____________________▐░...▀...▐
_____________________▐░▀▀░░▀▀▐
_____________________▐░░■▀■░░▌
______________▄▀▀▀▀▄▌.▄░░░▄.▀▀▀▀▀▀▄
_____________▐____▐.▄▄.......▄▄._____▐
_____________▐_____▀▀__░░░░░░░..._____▐
____________▐_________░▀▀▄░░░░__.______▐
___________▐________░░░░▐░▄▀▀▀_________▐
____________▐______░░░░_.._____________▐
_____________▀▀.___.......__▄________▐
________________▐___...........▀▀▄▄.
________________▐___...........___▌
________________▐___...........___▐
_______________▐____..........▌____▐
_____________▄▀___▄▐.........._____▐
___________▄▀______▐.........▌______▐
__________.▄▄______▐.........._______.
_________▄...........▐...▐..________▐
______▄.....................________▐
____▄.......................________▐
___▄........................________.
___.........................______▄▀

 

 

 

Opublikowano

Przypominam iz zarejestrowane osoby ktore juz sa i bede na kilka chwil przed startem otrzymuja bonus w postaci :

 

EXP 50% Do 24-12-2013 23:59

 

Po starcie rusza event na swiateczne skarpetki.

 

 

Zapraszamy !

Opublikowano

Co dropić bedzie ze świątecznych skarpet >?

 

__________________▄▄▄▄▄
______________________▄....░..
_____________________▐░░░░░░░.
____________________▐░░░░░░░░▐
____________________▐░...▀...▐
_____________________▐░▀▀░░▀▀▐
_____________________▐░░■▀■░░▌
______________▄▀▀▀▀▄▌.▄░░░▄.▀▀▀▀▀▀▄
_____________▐____▐.▄▄.......▄▄._____▐
_____________▐_____▀▀__░░░░░░░..._____▐
____________▐_________░▀▀▄░░░░__.______▐
___________▐________░░░░▐░▄▀▀▀_________▐
____________▐______░░░░_.._____________▐
_____________▀▀.___.......__▄________▐
________________▐___...........▀▀▄▄.
________________▐___...........___▌
________________▐___...........___▐
_______________▐____..........▌____▐
_____________▄▀___▄▐.........._____▐
___________▄▀______▐.........▌______▐
__________.▄▄______▐.........._______.
_________▄...........▐...▐..________▐
______▄.....................________▐
____▄.......................________▐
___▄........................________.
___.........................______▄▀

 

 

 

Opublikowano

Szkoda ze dwa serwery startuja o 18 bo trzeba bedzie wybierac , no ale zobaczymy ktory bedzie lepszy, czekam!

Opublikowano

Myślę że ten lepszy będzie on jest sprawdzone od A do Z i w dodatku z filtrem anty ddos ,pliki cud malina czego chcieć więcej ;] !

 

__________________▄▄▄▄▄
______________________▄....░..
_____________________▐░░░░░░░.
____________________▐░░░░░░░░▐
____________________▐░...▀...▐
_____________________▐░▀▀░░▀▀▐
_____________________▐░░■▀■░░▌
______________▄▀▀▀▀▄▌.▄░░░▄.▀▀▀▀▀▀▄
_____________▐____▐.▄▄.......▄▄._____▐
_____________▐_____▀▀__░░░░░░░..._____▐
____________▐_________░▀▀▄░░░░__.______▐
___________▐________░░░░▐░▄▀▀▀_________▐
____________▐______░░░░_.._____________▐
_____________▀▀.___.......__▄________▐
________________▐___...........▀▀▄▄.
________________▐___...........___▌
________________▐___...........___▐
_______________▐____..........▌____▐
_____________▄▀___▄▐.........._____▐
___________▄▀______▐.........▌______▐
__________.▄▄______▐.........._______.
_________▄...........▐...▐..________▐
______▄.....................________▐
____▄.......................________▐
___▄........................________.
___.........................______▄▀

 

 

 

Opublikowano

Strona offline ? mi nie działa ? ;/

 

@ Działa juz ..

 

Pare pytań

 

W ile wbije max lv ?

 

Yangi dopasowane do cen u npc ?

 

Klasy zbalansowane ?

 

Kiedy start i o której ?

 

Ile yang leci z psa ?

 

Pelerynka nieskończona ?

 

Ile ludzi jest w teamie ?

 

Online bedziesz często i banował WaitHacki

 

Skąd zwój zmiany skilli ?

 

Stal i truta ( Ile yang kosztuje u npc ) ?

Opublikowano

Strona offline ? mi nie działa ? ;/

 

@ Działa juz ..

 

Pare pytań

 

W ile wbije max lv ?

 

Yangi dopasowane do cen u npc ?

 

Klasy zbalansowane ?

 

Kiedy start i o której ?

 

Ile yang leci z psa ?

 

Pelerynka nieskończona ?

 

Ile ludzi jest w teamie ?

 

Online bedziesz często i banował WaitHacki

 

Skąd zwój zmiany skilli ?

 

Stal i truta ( Ile yang kosztuje u npc ) ?

- Yangi jak najbardziej dopasowane

 

- Klasy rowniez zbalansowane

 

- Start dzis punktualnie 18:00

 

- Pelerynka nieskonczona

 

- W tem obecnie sa 3 osoby

 

- Jestem czesto onlina i urzadzam wyprawy na boty praktycznie codziennie

 

- Stal dropi od metkow +30 a truta bodajze 4 kk

 

 

Zapraszamy...

Opublikowano

Fajny pomysł z tymi pelerynkami brakuje ostatnio takich serwerów !

 

__________________▄▄▄▄▄
______________________▄....░..
_____________________▐░░░░░░░.
____________________▐░░░░░░░░▐
____________________▐░...▀...▐
_____________________▐░▀▀░░▀▀▐
_____________________▐░░■▀■░░▌
______________▄▀▀▀▀▄▌.▄░░░▄.▀▀▀▀▀▀▄
_____________▐____▐.▄▄.......▄▄._____▐
_____________▐_____▀▀__░░░░░░░..._____▐
____________▐_________░▀▀▄░░░░__.______▐
___________▐________░░░░▐░▄▀▀▀_________▐
____________▐______░░░░_.._____________▐
_____________▀▀.___.......__▄________▐
________________▐___...........▀▀▄▄.
________________▐___...........___▌
________________▐___...........___▐
_______________▐____..........▌____▐
_____________▄▀___▄▐.........._____▐
___________▄▀______▐.........▌______▐
__________.▄▄______▐.........._______.
_________▄...........▐...▐..________▐
______▄.....................________▐
____▄.......................________▐
___▄........................________.
___.........................______▄▀

 

 

 

Opublikowano

czemu nie da się klienta włączyć?

Kochani jak komus nie dziala klient to zrobimy jakas alternatywe na to poniewaz sa takie wyjatki ktorym nie dziala.

Wszystko bylo testowane i 95% ludzi wchodzi bez problemu. Prosze sprobowac sciagnac najnowszego klienta nastepnie zwolnic zapore antywirusa, zaktualizowac NET Frameworka wersja 4.5.

Opublikowano

@GPArtiGP

Wg. licznika 225

 

Opisze ktoś ten system prestiżu ?

Pomoglem? Daj Lubię To. To nic nie kosztuje a wynagradza za pomoc.

Opublikowano

Hmm serwer wydaje sie fajny ale mam pytania:

Czy rzeczywiscie jak na prezentacji?

I ile osób gra?

Tak na serwerze jest wszystko jak na prezentacji

 

@GPArtiGP

Wg. licznika 225

 

Opisze ktoś ten system prestiżu ?

U nas na forum serwerowym zostaje właśnie dodawany całkowity opis tego .

 

Zapraszam do gry wiele osób zadowolonych .

Opublikowano

Drop na skarpety konczymy dzis o 24:00 Po nim startujemy z eventem na choinki...

 

Zapraszamy serdecznie wszystkich na serwer...

 

OXX odbedzie sie za tydzien w sobote...

Opublikowano

skaepty powinny dropić do 24

 

__________________▄▄▄▄▄
______________________▄....░..
_____________________▐░░░░░░░.
____________________▐░░░░░░░░▐
____________________▐░...▀...▐
_____________________▐░▀▀░░▀▀▐
_____________________▐░░■▀■░░▌
______________▄▀▀▀▀▄▌.▄░░░▄.▀▀▀▀▀▀▄
_____________▐____▐.▄▄.......▄▄._____▐
_____________▐_____▀▀__░░░░░░░..._____▐
____________▐_________░▀▀▄░░░░__.______▐
___________▐________░░░░▐░▄▀▀▀_________▐
____________▐______░░░░_.._____________▐
_____________▀▀.___.......__▄________▐
________________▐___...........▀▀▄▄.
________________▐___...........___▌
________________▐___...........___▐
_______________▐____..........▌____▐
_____________▄▀___▄▐.........._____▐
___________▄▀______▐.........▌______▐
__________.▄▄______▐.........._______.
_________▄...........▐...▐..________▐
______▄.....................________▐
____▄.......................________▐
___▄........................________.
___.........................______▄▀

 

 

 

Opublikowano

Ja pierdole ... W paincie lepiej prezke wykonam

be362f2acc.gif

Gęsty dym zakrył gwiazdy zniknęli przyjaciele,
zostało ich niewiele mniej niż na stole butelek.
~ Paluch

Opublikowano

Ja pierdole ... W paincie lepiej prezke wykonam

To wykonaj ... Lamusie !

Opublikowano

Prezentacja wykonana 11/10 jak jesteś taki mądry sam zrób w pancie prezkę nawet tego nie potrafisz

 

__________________▄▄▄▄▄
______________________▄....░..
_____________________▐░░░░░░░.
____________________▐░░░░░░░░▐
____________________▐░...▀...▐
_____________________▐░▀▀░░▀▀▐
_____________________▐░░■▀■░░▌
______________▄▀▀▀▀▄▌.▄░░░▄.▀▀▀▀▀▀▄
_____________▐____▐.▄▄.......▄▄._____▐
_____________▐_____▀▀__░░░░░░░..._____▐
____________▐_________░▀▀▄░░░░__.______▐
___________▐________░░░░▐░▄▀▀▀_________▐
____________▐______░░░░_.._____________▐
_____________▀▀.___.......__▄________▐
________________▐___...........▀▀▄▄.
________________▐___...........___▌
________________▐___...........___▐
_______________▐____..........▌____▐
_____________▄▀___▄▐.........._____▐
___________▄▀______▐.........▌______▐
__________.▄▄______▐.........._______.
_________▄...........▐...▐..________▐
______▄.....................________▐
____▄.......................________▐
___▄........................________.
___.........................______▄▀

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...